November 2012

''pekla cukroví''

30. november 2012 at 20:15 | Thery |  Deník.
Během dvou dnů se nic moc nestalo..
Včera jsem s mamkou ''pekla cukroví'', nebo spíš ona pekla a já užírala :D To je moje jedna z mnoha věcí co si plánuju na každý rok a snažím se to držet.. Zatím se daří :D Ale chci si dávat pozor na váhu což jde s takovými myšlenky , že je na skříni tolika cukroví k snězení, hodně špatně.
Dneska si ségra poprvé nechala poradit jak kreslit , protože chce jít na stejnou školu a na stejný obor výuky , tak se musí učit , aby dala v lednu talentové zkoušky co nejlíp.. Nevím jestli je to využívání , nebo už trošku vyspěla ,protože je na mě milejší , ale doufám , že to tak zůstane,protože jí mám ráda , ale většinu času bývá je na zabití.

Zítra jedu za Babičkou.. Budem péct další várky cukroví.. Jsem přehnaně unavená a do toho zítra budu vstávat celkem brzo , protože mi Bus jede v 8:40 , ale za ten den mi to stojí , protože jsem jak Dědečka tak babičku dlouho neviděla a hodně mi chyběj..

No nic.. Půjdu si udělat horké kakao, zalehnu do postele a budu se dívat Bud' na Smím prosit nebo na MasterChef zabalená v pořádně naklepaný dece a budu doufat , že usu co nejdřív , protože nechci být zítra ospalá.


Tak dobrou noc a Sladké sny :*

Bude ti ještě dlouho trvat než budeš mít sílu jít dál.

28. november 2012 at 18:40 | Thery |  O životě a času

Život? Život je to jako když lezeš po žebříku když si uvědomíš co děláš už na začátku máš možnost se vrátit, ale jestli se rozhodneš jít dál tak už je pozdě litovat. Na tvojí cestě je spousta nástrah a žebřík taky nemá všechny příčky. Může se zdát že už jsi u konce, ale zdání klame ... šlápneš vedle a spadneš dolů. Zlomí ti to srdce a ne jen to ... bude ti ještě dlouho trvat než budeš mít sílu jít dál ... a než najdeš někoho kdo by šel s tebou ...
(
Terka Plavcová)

Nový začátek?

26. november 2012 at 20:29 | Thery |  Deník.
aneb , Vím , že tenhle blog poslední dobou stojí za pšouk. Vetšinu denního času mívám čas po večerech , takže jsem se rozhodla připisovat nějaké články.Snad vás to tu nebude nudit na tolik jako do ted' a budete sem chodit rádi a né z povinnosti jako např. moje spřátelené blogy.


Tudíš začínám s mým sepsáním mého denodenního života. Není to nic Extra , ale vždycky jsem si přála mít Deník a pročítat si vzpomínky na které bych v životě nechtěla zapomenout , ale přesto se to stává , protože přicházejí nové lidi , nové příležitosti a myšlenky vám potom míří úplně někam jinam a žijete si svůj život každým rokem jiným způsobem, tedy až do konce vašeho pubertálního života.
Mám dny , kdy si příjdu úplně jiná než-li ostatní kolem mě a mého živata.
Příjde mi , že mě nikdo nechápe..
Příjde mi , že si o mě všichni udělali obrázek podle toho jak vypadám , ale přitom mě vůbec neznají a pomlouvají za zády.
Povídání sama pro sebe.. otázky tázajících se sama sebe.... To už mám za sebou. Začala jsem nový život s ukončením základky a nástupem na střední školu s oborem grafický dessign. Našla jsem si nové přátelé. Tedy spíš 3 nejlepší se kterými se dá normálně mluvit , mohu se jim svěřit , pomohou mi protože mě chápou a já tohle všechno a ještě mnohem víc oplácím protože si jich moc vážím.
Vztah jaký máme mezi sebou.....je to podle mě opravdové přátelství,které bych za nic nevyměnila.
A já doufám , že nám to vydrží a nerozhádá nás žádná hloupost , či další člen našich životů.
Rodina ? Je to na dlouhé povídání , takže to shrnu a snad budu mít někdy na to to sem rozepsat.Takže , s Otcem se nesnesu , s mamkou jsme v dobrém vztahu , 7mi letýmu bráchovi bych většinu času s ním chut' mu něco udělalat a sestra ? Je v pubertě , tudíš na zabití.Potřebovala by kluka , který by s ní tak nějak zahoupal a ona se začala chovat jako normání holka v jejích letech.Jinak tak trošku praštěnější a s menším IQ než jsem já. :D
Já a moje vztahy s opačným pohlavím ?
Mám chalana jménem Martin alias Šmoula Miláček Brouček a tak dál ....Jsme ted' v moc dobré vztahu.. Měli jsme to hodně složitý , protože udělal mnoho chyb , ze kterých se po 3 měsících poučil a ted' si plníme náš společný sen a to být spolu za mých podmínek .. bez hádek , upřímnosti a pravdy at' už sebe víc bolí..protože to jsou základy dobrýho vztahu a to nejhorší co mi kdy může někdo udělat je Lhát..
Moje Dětství ?
Fungovalo to asi takhle.. Máma s tátou se hádali.. Já měla deprese , koukala jsem si nehty z nervů , což mívám ještě ted' , klepala jsem se a mívala jsem křeče v břiše z dlouhodobého strachu.. Tudíš jsem byla strašně ráda , když si pro mě přijel dědeček a já si ižila výkendy , někdy týdny s prarodiči :) Dali mi to nejlepší dětství co mohli.. a já jim jsem za to hrozně moc vděčná , protože bez nich bych nepoznala , co to dětství vůbec znamená.

To je pro začátek všechno..
Loučím se s vámi..
Vaše


Hayley Williams

9. november 2012 at 15:30 | Thery |  Kresba Tužkou


Název : Hayley Williams
Formát : A4- A3
Čas kreslení : 2 hodiny


Blbky z Youtube.

4. november 2012 at 19:37 | Thery |  Videa.
( ← Ségra \ Já → )

0 : 00 - 2 : 23 - Zpomalený
2 : 23 - 3 : 05 - Zrychlený

Tak trošku jsem blbla se ségrou před půl rokem.Ještě ted' mi to příjde strašně vtipný , ale to asi jenom proto , že tam jsme já se sestrou.

PS: Reálně tak nízké IQ nemáme ;) Ono je totiž ještě nižší :D


Vymývání tuše

4. november 2012 at 16:08 | Thery |  Okolí kolem mě


Skrillex

4. november 2012 at 10:18 | Thery |  Kresba Tužkou

Během pár hodin přemýšlení co nakreslím jsem narazila na fotografii skrillexe..
Take jsem nedělala nic jiného , než jsem se ho snažila nakreslit..
Výsledek dopadl takhle :)