December 2012

Pár chyb aneb nehorázně malý sebevědomí.

30. december 2012 at 17:21 | Thery |  Mé Fotografie

Sedím tu s Kakaém v ru ce a přemýšlím o dalším článku , protože jsem nic nekreslila , tak nemám co jiného bych sem dala.... z tohodle důvodu a taky kvůli tomu , že už jsem sem douho nedala mou fotografii , jsem jí sem tak nějak podstrčila.. tudíš pro vaší informaci vážení pozemšt'ani... v současné době můj člověk vypadá takhle.

Všimli jste si něčeho ??
Já teda ano.. a dívám se na to každý den , hlavně ráno , do zdcadla.

1.Mé Křivé zuby ? Ano , už dlouho si přeju rovnátka , ale bohužel jsou tak drahý , že pro 5ti členou rodinu je to dost peněz a já s křivými zuby budu muset počkat na to , až si začnu sama vydělávat.. Zatím to nikomu nevadilo , ale je to jedna z věcí , které mi snižuje sebevědomí a někdy se stydim a zároven bojím usmát..
2. Příjdu si tlustá i s mými 56 - 58 KG, ale pro mnohé přítomné kolem mě příjdu tak akorát a že prý hubnout nemám.. přála bych si mít ploché bříško , ale na to jsem zrovna ted' mmoc líná , tudíš na Jaře až bude venku sucho a nebude zas taková zima začnu jezdit na bruslích a nejspíš začnu i cvičit.. podle času , abych si splnila přání na která jsem zrovna ted' tak trošku krátká..
3.Nohy.. Příjdou mi křivý což je možný , protože jsem jako malá strašně ráda hrála s klukama fotbal.A jestli mám pravdu , tak s tím už asi stejně nic neudělám..


Né jen fyzické chyby , ale i uvnitř..
A ty mi vadí nejspíš nejvíc , protože když sebou nechám manipulovat , ta ksi na tol idi zvyknou a už s tím nic neudělám.

Nedokážu uhodit člověka.. jsem strašně klidný člověk a protože už jsem si něco prožila , tak nedokážu ubližovat lidem , ikdyž by si to někteří opravdu zasloužili.. A Říct bolestivou pravdu do očí ? Někdy mi to dělá hodně velký problém , ale snažím se to ze sebe dostat ven , protože mě to uvnitř většinou strašně tíží.


Najde se toho mnohem víc.. tak se snad dám do zítřka do kupy a od novýho roku začnu od znovu..
Nemluvně o tom , že mám předsevzetí..
NEUBLIŽOVAT SAMA SOBĚ.
Doufám , že mám dostatečně silnou vůli na to , abych to všechno dala do kupi :)


Guitar.

30. december 2012 at 15:57 | Thery |  Okolí kolem mě


Dostala jsem kytaru od dědy, kterou měl od roku 1975 na půdě a nikdo na ní nehrál.. Splnil mi tím můj sen z dětství. Snad se na tom naučím..Už pomálu umím song When september Ends od Green day , ale pořád to není ono.. Chtělo by to někoho , kdo na tu kytaru opravdu umí.. což je můj přítel , ale ten u toho se mnou moc dlouho nevydrží , takže se o to pokouším sama s tutorialy z youtube.


''Teskně neusnu.''

29. december 2012 at 20:27 | Thery |  Okolí kolem mě


Stesk po chvílích, co se nekonaly
po směrech, kudy nešla
je hloupý a nedokonalý
ač slza v něj se vešla

stesk po slovech, co neslyšela
po místech z jejích snů
je marný jako vráska z čela
i tak prý: "Teskně neusnu."

Text by: Spáčova Krabička


Adele.

24. december 2012 at 15:59 | Thery |  Kresba Tužkou

Po dlouhé době jsem se posadila ke stolu s tužkami a gumou..Rozhodla jsem se kreslit,protože jsem se tomu hrozně dlouhou dobu vyhýbala.Dopadlo to tak , že jsem nakreslila ADELE.
Trvalo mi to jen necelých 40 minut..

Jinak Přeji veselé Vánoce a Št'astný Nový rok 2013.
A nezapomente , že 1.1.2013 , 00:00 Hod. je nový začátek a i když jste se potáceli do ted' v depresích , strachu , samotě............ tak je čas to všechno změnit.. a znovu začít budovat svou životní cestu plnou nových počátků v životě..
Přeji hodně štěstní , zdraví a lásky..
Protože si mnoho lidí mezi námi zaslouží mnohem lepší život než co měli do ted'.