March 2013

Adele

28. march 2013 at 8:31 | Thery |  Kresba Tuší


Osobnost : ADELE , Formát : A4
Čas kreslení : hodina a půl

- Vidíte nějaké chyby ? ( Podobá se jí to? )
-Líbí se vám tahle práce?
-Co bych podle vásměla nakreslit příště ?

PS:Další na řadě je Justin Timberlake,který bude taky kreslený tuší..Napadlo mě nahrát ,jak to kreslím a přidat to video k fotografii, ale nevím,jestli to ten můj fotáček zvládne..Přeci jenom není nejmladší.
Jinak pomálu připravuji novou rubriku Animuji.Pokud budete mít nějaký záblesk nápadu( zajímavý krátký příběh) ,tak ho sem klidně přidejte :)

VAŠE
Bruno Mars

25. march 2013 at 9:36 | Thery |  Kresba Tuší


Osobnost : Bruno Mars
Formát : A3
Čas: 2 a půl hodiny

Šíleněmě bolí zakrkem ,takže si jdu zase lehnou do postele :/
Užijte si dnešek Lidiškové.


I'am sick.

23. march 2013 at 21:05 | Thery |  Deník.


Nestíhala jsem školu ,svého přítele , věnovat se kreslení a zároven psát tento blog.. Od včerejška si podle táty hraju na simulanta, ale tenhle slogan ho během placení dvou zcela popsaných receptů přešel a jen co jsme došli domů,tak to všechno začlo.. ,,Převlíkni se , zalehni do postele a jedinej tvůj pohyb bude na záchod.''
Tudíš tu už druhý den ležím a myslím , že mi z toho za nedlouho hrábne. Vůbecnevím na jaký filmyse mám kouknout , protože mě už žádný nenapadají a to samé platí i u kreseb.Dneska ráno jsem se dívala na Vrtěti ženou a nemálo jsem se u toho nasmála , rozhodně doporučuji. Potřebovala bych pomoc se zbavením se tý šílený nudy , jestli se vám to povede ,tak budunesmírně ráda a rozhodně vám to nezapomenu.
No nic , jdu shlížet nějaké webovky a snad najdu něcorozumnýco by se dalo v tom mým stavu podniknout.
Mějte se pěkně a snad vás to ted' koncem zimy taky nechytne.